Optimize Database Tables (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Warning
tr: Uyarı

en: Performance
tr: Performans

en: Table
tr: Tablo
