Optimize Database Tables (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Warning
uk: Попередження

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Table
uk: Таблиця

en: Saved
uk: Збережено

en: Optimize all tables
uk: Оптимізувати всі таблиці
