Optimize Database Tables (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Table
vi: Bảng
