Optimize Database Tables (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Performance
el: Απόδοση

en: Table
el: Πίνακας
