Optimize Database Tables (1.1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Warning
fr: Avertissement

en: Table
fr: Tableau

en: Saved
fr: Enregistré
