Optimize Database Tables (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Table
hr: Tablica
