Optimize Database Tables (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Performance
nl: Prestaties

en: Table
nl: Tabel

en: Saved
nl: Opgeslagen
