Optimize Database Tables (1.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Table
ta: அட்டவணை
