Optimize Database Tables (1.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Warning
th: การเตือน

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Table
th: ตาราง
