Optimize Database Tables (1.2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Table
hi: तालिका
