Optimize Database Tables (1.1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Before
de: Davor

en: After
de: Danach

en: Warning
de: Warnung

en: Performance
de: Leistung

en: Table
de: Tabelle

en: Saved
de: Gespeichert

en: Optimize all tables
de: Alle Tabellen optimieren
