Optimize Database Tables (1.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Table
hu: Táblázat

en: Saved
hu: Mentve
