Optimize Database Tables (1.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Warning
jv: Weling

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Table
jv: Tabel
