Optimize Database Tables (1.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ
