Optimizely (4.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Account
mr: खाते
