Optimizely (4.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Projects
oc: Projèctes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Account
oc: Compte
