Optimizely (4.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Language code
bg: Код на език

en: Account
bg: Акаунт
