Optimizely (4.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
