Optimizely (4.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Projects
lv: Projekts

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Account
lv: Konts
