Optimizely (4.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Projects
nl: Projecten

en: Default
nl: Standaard

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Language code
nl: Taalcode

en: Path(s)
nl: Pad(en)
