Optimizely (4.0.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Projects
pt: Projetos

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Project name
pt: Nome do projeto

en: Add project
pt: Adicionar projeto

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Account
pt: Conta
