Optimizely (4.0.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Projects
ru: Проекты

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Project name
ru: Имя проекта

en: Add project
ru: Добавить проект

en: Language code
ru: Код языка

en: Path(s)
ru: Путь

en: Account
ru: Учётная запись

en: Delete project
ru: Удалить проект

en: Edit project
ru: Редактировать проект
