Optimizely (4.0.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Projects
sv: Projekt

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: Add project
sv: Lägg till projekt

en: Language code
sv: Språkkod

en: Account
sv: Konto

en: Delete project
sv: Radera projekt

en: Edit project
sv: Redigera projekt
