Optimizely (4.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Account
ta: கணக்கு
