Optimizely (4.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้
