Optimizely (4.0.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Projects
tr: Projeler

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Account
tr: Hesap
