Optimizely (4.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Projects
af: Projekte

en: Default
af: Verstek

en: Language code
af: Taalkode

en: Account
af: Rekening
