Optimizely (4.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Language code
az: Dil kodu
