Optimizely (4.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
