Optimizely (4.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས
