Optimizely (4.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Projects
bs: Projekti

en: Label
bs: Oznaka

en: Account
bs: Korisnički račun
