Optimizely (4.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Projects
ca: Projectes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Account
ca: Compte
