Optimizely (4.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Account
cs: Účet
