Optimizely (4.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Default
cy: Diofyn

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Account
cy: Cyfrif
