Optimizely (4.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Projects
da: Projekter

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Project name
da: Projektnavn

en: Add project
da: Tilføj projekt

en: Language code
da: Sprogkode

en: Account
da: Konto

en: Delete project
da: Slet projekt

en: Edit project
da: Redigér projekt
