Optimizely (4.0.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Projects
de: Projekte

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Project name
de: Projektname

en: Add project
de: Projekt hinzufügen

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Path(s)
de: Pfad(e)

en: Account
de: Benutzerkonto

en: Delete project
de: Projekt löschen

en: Edit project
de: Projekt bearbeiten
