Optimizely (4.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
