Optimizely (4.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Account
el: Λογαριασμός
