Optimizely (4.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Projects
es: Proyectos

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Project name
es: Nombre del Proyecto

en: Add project
es: Agregar proyecto

en: Language code
es: Código de idioma

en: Account
es: Cuenta

en: Delete project
es: Eliminar proyecto
