Optimizely (4.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Account
eu: Kontua
