Optimizely (4.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Add project
fa: افزودن پروژه

en: Language code
fa: کد زبان

en: Account
fa: حساب
