Optimizely (4.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Projects
fi: Projektit

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Add project
fi: Lisää projekti

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Account
fi: Käyttäjätili
