Optimizely (4.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Account
fil: Akawnt
