Optimizely (4.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Projects
fr: Projets

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Project name
fr: Nom du projet

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Account
fr: Compte
