Optimizely (4.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Account
gl: Conta
