Optimizely (4.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Account
gu: ખાતુ
