Optimizely (4.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Language code
he: קוד השפה

en: Account
he: חשבון
