Optimizely (4.0.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Projects
hi: परियोजनाओं

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Account
hi: खाता
