Optimizely (4.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Add project
hr: Dodaj projekt

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Account
hr: Račun
