Optimizely (4.0.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Projects
hu: Projektek

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Add project
hu: Projekt hozzáadása

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Account
hu: Saját adatok

en: Delete project
hu: Projekt törlése

en: Edit project
hu: Projekt szerkesztése

en: Enable/Disable Project
hu: Projekt engedélyezése/letiltása
